Długopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym

Estetyczne długopisy metalowe z dowolnym laserowym grawerem budują pozytywny odbiór firm, są wręcz jak magnes towarzyski. Jednocześnie dodają osobistej motywacji do działania. Lekko błyszczące, w różnych kształtach mogą być z powodzeniem przeznaczone się dla poważnych kontrahentów. Produkty odznaczają się nie tylko estetyką, ale i wytrzymałością, dzięki zastosowaniu metalowej obudowy. Fantastycznie sprawdzają się jako użyteczne gadżety reklamowe z gracją promujące hasła firmy.

Długopisy Cosmo

Popularny długopis reklamowy, którego zaletą jest bardzo szeroka gama kolorystyczna. Jest wykonany z aluminium i posiada dwa ozdobne, chromowane ringi. Model promocyjny Cosmo znakowany jest najczęściej za pomocą grawera laserowego, ale można stosować także tampodruk oraz nadruk UV w pełnym kolorze. Cosmo to praktyczny gadżet dla Państwa firmy, a także do obdarowywania klientów i kontrahentów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala idealnie dobrać produkt do kolorów reprezentujących Państwa firmę lub produkt. Model Cosmo to wysokiej jakości długopis, który posiada wymienny wkład dostępny w kolorze niebieskim lub czarnym.

Kolorowy korpus, metalowy klip
Aluminiowy długopis reklamowy z możliwością grawerowania laserowego
Kolorowy korpus, metalowy klip #2
Długopisy Cosmo w najlepszej cenie. Bogaty wybór kolorów
Długopisy Cosmo slim

Cosmo SLIM odznacza się atrakcyjnym i eleganckim wyglądem oraz niską ceną. Ten metalowy, cienki długopis zapewnia komfort pisania. Cosmo SLIM w połączeniu z trwałym znakowaniem za pomocą techniki laserowej powodują, że ten model doskonale sprawdza się w działaniach reklamowych.

Cosmo SLIM połączeniu z trwałym znakowaniem za pomocą techniki laserowej powodują, że długopis ten doskonale sprawdza się w działaniach reklamowych.
Długopis X3.1

Niebanalny model X3.1 odznacza się oryginalnym, diamentowym wzorem oraz metalowym klipem. Dołączony jest do niego niemiecki wkład Dokumental® (długość pisania ok. 1200m), piszący na niebiesko. Atutem jest też kulka TC gwarantująca wygodę prowadzenia pisma.

Długopis Rubberyl

Delikatny, gumowany długopis metalowy z wkładem piszącym na niebiesko. Jest możliwość zamieszczenia logotypu pod klipsem.

Długopis Slim

Lekki, smukły model Slim wykonany z metalu i zaopatrzony w niebieski wkład. Możliwe jest zamieszczenie logotypu pod klipem.

Długopisy Havana

Aluminiowy długopis z metalowym klipem oraz mechanizmem push button, skręcane krążki dla jeszcze lepszego wyglądu oraz niebieski wkład.

Znakowanie reklamowe na korpusie możliwe za pomocą grawera laserowego.

Aluminiowy długopis z metalowym klipem z możliwością znakowania reklamowego
Długopisy Beneta

Stylowy model aluminiowy z chropowatą powierzchnią, wykonany z glinu.

Możliwość znakowania reklamowego na korpusie możliwe jest za pomocą grawera laserowego lub metodą tampodruku.

To bardzo efektowny gadżet reklamowy z opcją znakowania za pomocą tampodruku lub grawera.

Efektowny długopis reklamowy z opcją znakowania za pomocą tampodruku lub grawera.
Długopisy Kalipso

Praktyczny model KALIPSO odznacza się estetyczną metalizowaną i chromowaną powierzchnią. Posiada 3 ringi oraz duży wkład niebieski, zapewniający wygodę pisania. Dobrym rozwiązaniem jest skompletowanie tego długopisu z ołówkiem w tym samym modelu, również dostępnym w naszej ofercie. Możliwe jest grawerowanie laserowe na obudowie.

Długopisy Gelle

Model GELLE prezentuje się elegancko, a przy tym zapewnia wygodę podczas pisania. Obudowa wykonana została z metalu i posiada chromowane lub złocone wykończenia. Długopis zaopatrzony jest w prosty w obsłudze mechanizm typu twist oraz cienki, żelowy wkład o grubości 0,5 mm, gwarantujący wygodę pisania bez efektu rozmazywania.

Obok długopisów metalowych z nadrukiem reklamowym w naszej ofercie znajdą Państwo szereg innych artykułów piśmienniczych dla firm.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

Wyślij zapytanie