Długopisy reklamowe z logo

Oferujemy Państwu szeroką gamę długopisów reklamowych z logo, a także różnorodne zestawy piśmiennicze. Długopis to najpopularniejszy artykuł biurowy i jednocześnie najczęściej wybierany gadżet reklamowy. Nie może go zabraknąć również w Państwa firmie.

Stanowi doskonały, praktyczny, przydatny i niedrogi nośnik reklamy. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli długopisów promocyjnych, które występują w bogatej palecie kolorystycznej. Oferujemy zarówno niedrogie długopisy reklamowe do masowej reglamentacji, jak również ekskluzywne, markowe modele. Na każdym oferowanym długopisie umieszczamy nadruk reklamowy wykonany odpowiednio dobraną techniką znakowania. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy jedynie kilka modeli długopisów z pełnej gamy, jaką posiadamy w swojej ofercie. Inne warianty znajdą Państwo w katalogach zamieszczonych na dole tej strony.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Dołożymy wszelkich starań, aby dobrać model odpowiadający na Państwa potrzeby i oczekiwania. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.