Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy agencją reklamową kierującą swoją ofertę zarówno do firm, jak i instytucji, które promują swoje działania poprzez materiały BTL, takie jak: gadżety i upominki reklamowe, odzież promocyjną, a także materiały poligraficzne.

gadzety-reklamowe-promocyjne-agencja-optima-warszawa-lublin-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-koszulki-dla-firm-kubki-banner

Gadżety reklamowe dla firm

Wręczanie upominków jest powszechnym zwyczajem wśród ludzi na całym świecie. Gest ten pozwala wyrazić wdzięczność, uznanie lub zainteresowanie drugą osobą. Podobnie jest z upominkami firmowymi. Tego typu podarunek może zostać wręczony pracownikowi, kontrahentowi lub klientowi. Za pomocą takiego gestu wyrażamy pozytywny stosunek do osoby obdarowanej i jednocześnie tworzymy interakcję, w wyniku której osoba obdarowana przejawia pozytywne uczucia względem firmy lub jej produktów. Nasza oferta upominków firmowych obejmuje gadżety reklamowe takie jak: artykuły piśmiennicze z logo , gadżety podróżne, narzędzia, elektronikę reklamową, gadżety odblaskowe, smycze, kubki, antystresy, oraz wiele innych produktów.

gadzety-reklamowe-promocyjne-agencja-optima-warszawa-lublin-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-koszulki-dla-firm-odziez-2

Koszulki reklamowe Warszawa

Oferujemy szeroki wybór odzieży reklamowej różnego rodzaju: koszulki reklamowe typu T-shirt i polo wielu znanych marek, takich jak: Promostars, Stedman, Adler, JHK i wiele innych. Oferujemy wiele fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Proponujemy doskonałe jakościowo polary o wysokiej gramaturze, różnego rodzaju czapki, a także inne artykuły dedykowane konkretnym branżom, jak na przykład: fartuchy medyczne, rękawice robocze, fartuchy i zapaski dla branży gastronomicznej i spożywczej. Naszą odzież charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość, a także przystępna cena.

[smartslider3 slider=2]
gadzety-reklamowe-promocyjne-agencja-optima-warszawa-lublin-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-koszulki-dla-firm-kubki-poligrafia-2

Poligrafia

Wykonujemy wszelkiego rodzaju materiały poligraficzne, katalogi, ulotki, notesy i teczki.

Przygotowujemy projekty graficzne, zajmujemy się składem i przygotowaniem do druku.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Znakujemy wszystkimi dostępnymi technikami, między innymi: tampodruk, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy oraz pełnokolorowy druk bezpośredni DTG i UV.

Służymy radą i pomocą poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, a także podczas osobistego spotkania. Nasze oddziały znajdują się w Lublinie i Warszawie. Serdecznie zapraszamy Państwa do składania nam zapytań ofertowych.

Gadżety reklamowe Warszawa: biuro@optima-reklama.com

Gadżety reklamowe Lublin: info@optima-reklama.com

Katalogi gadżetów reklamowych dla firm - Agencja Reklamowa Optima
artykuły biurowe
Gadżety firmowe

Możemy umieścić nazwę i logo Państwa firmy na wszelkich materiałach niezbędnych w biurze, jak np.: długopisy, teczki firmowe, notesy, kubki i inne artykuły z własnym, unikalnym nadrukiem. Działanie to pozwoli na stworzenie spójnej i przejrzystej identyfikacji wizualnej oraz będzie stanowiło element wyróżniający Państwa firmę na tle innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji teczek firmowych z logo. Jeżeli chcą Państwo otrzymać bezpłatnie nasz katalog lub indywidualną wycenę, prosimy o kontakt.

Gadżety reklamowe

Wszyscy lubią przedmioty oryginalne, ciekawe i praktyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo naprawdę unikalne artykuły, które pozytywnie wyróżnią firmę. W zależności od potrzeb klienta oferujemy artykuły dedykowane różnym branżom, np.: gadżety medyczne i farmaceutyczne, gadżety dla branży budowlanej, motoryzacyjnej, rolniczej i wielu innych. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych telefonicznie, lub pod adresem biuro@optima-reklama.com
Odpowiedź gwaran­towana w ciągu 24 h!

brelok- reklamowy
artykuły-reklamowe
Upominki reklamowe

Zachęcamy do zapoznania się z wybraną ofertą upominków biznesowych, które stanowią doskonały prezent dla kontrahentów oraz pracowników. Są wyjątkowym i niezapomnianym wyrazem podziękowania i wdzięczności, oraz sprawiają, że obdarowana osoba długo pamięta o firmie. Do proponowanych przez nas upominków reklamowych należą w szczególności kalendarze książkowe, galanteria skórzana, wizytowniki, eleganckie zestawy piśmiennicze, kubki termiczne z Państwa logo lub innym dedykowanym nadrukiem, a także oryginalne artykuły dobrane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia Państwu spersonalizowanej oferty: biuro@optima-reklama.com. Zaproponujemy artykuły idealnie dobrane do Państwa potrzeb.