Kalendarze Reklamowe

Istnieje wiele podstawowych elementów wyposażenia niemal każdego pomieszczenia w biurze. Wśród nich należy wspomnieć także o kalendarzach, dzięki którym w prosty sposób możemy sprawdzić konkretną datę bądź zapisać w nim nadchodzące wydarzenia.

Produkty te jednak świetnie nadają się do stworzenia z nich artykułów promocyjnych. Nasza agencja marketingowa z oddziałami w Warszawie i Lublinie proponuje różnego rodzaju kalendarze reklamowe dla firm, dostępne w kilku wariantach – biurkowym, ściennym oraz trójdzielnym.

W zależności od preferencji klienta, nasze produkty mogą stanowić atrakcyjne i funkcjonalne upominki firmowe lub stanowić element wystroju danego przedsiębiorstwa.

Warto wspomnieć, że oferowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem są upominkiem na cały rok, a ze względu na funkcję informacyjną, z pewnością będzie skutecznym sposobem promocji Twojego przedsiębiorstwa.

Kalendarze książkowe

Wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez kalendarza książkowego. Można w nim zapisywać wszystkie zbliżające się wydarzenia czy ważne notatki. Wykorzystując ten fakt, można stworzyć z nich ciekawe i przede wszystkim funkcjonalne upominki reklamowe. Dodatkowym atutem tego typu artykułów jest duża ilość miejsca na materiały promocyjne – można je zamieścić na okładce, pierwszej stronie, w środku lub na samym końcu.

Kalendarze biurkowe

W asortymencie naszej firmy znaleźć można także funkcjonalne i estetyczne kalendarze biurkowe. Posiadają one tekturową, składaną podstawę, która ułatwia użytkowanie. My tworzymy z nich ciekawe artykuły reklamowe, drukując wybrane przez klienta grafiki, napisy czy inne treści w odpowiednich miejscach. Najczęściej jest to okładka czy ostatnie kartki. Proponujemy kilka wariantów tego typu produktów, różniących się np. wymiarami.

Kalendarze trójdzielne

Jednym z najbardziej reprezentacyjnych elementów, dostępnych w naszej ofercie są kalendarze trójdzielne. Przeznaczone są do zawieszenia na ścianie, dlatego też będą stanowić skuteczną formę reklamy Twojej firmy, szczególnie w recepcji lub biurze. Możesz wybrać dowolną grafikę oraz tekst, które zamieścimy na zamawianym przez Ciebie produkcie. Warto również podać dane kontaktowe, szczególnie mail oraz numer telefonu.