Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe z nadrukiem to nieodzowny element wyposażenia pracowników wielu branż w tym: szeroko pojętej branży handlowej (sklepy, hurtownie), branży gastronomicznej, hotelowej, medycznej, technicznej i wielu innych. Ubrania firmowe muszą być praktyczne i funkcjonalne, a zarazem atrakcyjne i trwale oznakowane.

Dla Państwa wygody podzieliliśmy oferowaną odzież na kategorie: Koszulki reklamowe typu t-shirt, polo, kurtki i polary, a także czapeczki.

Także w naszych katalogach gadżetów reklamowych prezentowany jest szeroki asortyment koszulek oraz odzieży, w tym nowoczesną typu softshell oraz różnego rodzaju kurtki.

Oferowany przez nas cały asortyment ubrań znakujemy wszystkimi dostępnymi technikami. Polecamy tradycyjny nadruk sitotransferowy, który jesteśmy w stanie wykonać na całej powierzchni ubrania, rekomendujemy także haft oraz druk DTG, który umożliwia naniesienie grafiki w pełnym kolorze.

Dystrybuujemy wielu znanych marek: B&C, Fruit of the Loom, Gildan, Hanes, JHK, Promostars, Slazenger, SG, Stedman i wiele inne.

Dodatkowo w katalogu internetowym poniżej, który prezentuje pełen asortyment znajdą Państwo odzież specjalistyczną taką, jak robocza, oraz sportowa, koszule i krawaty, fartuchy, ręczniki i wiele innych tekstylnych artykułów, na których możemy umieścić Państwa logo.

Koszulki reklamowe, t-shirty
koszulki reklamowe warszawa-t-shirty-reklamowe-promocyjne-z-nadrukiem-dla-firm-logo-znakowanie
Koszulki reklamowe polo
odziez koszulki reklamowe polo-promocyjne-z-nadrukiem-dla-firm-logo-znakowanie
Kurtki i polary
koszulki reklamowe warszawa odziez-polary-kurtki-promocyjne-z-nadrukiem-dla-firm-logo-znakowanie
Czapki reklamowe
koszulki reklamowe warszawa odziez-czapki-t-shirty-promocyjne-nadrukiem-dla-firm-logo-znakowanie

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Tekstylia - katalog internetowy
tekstylia-reklamowe-promocyjne-nadruk-logo-znakowanie-katalogo-internetowy-banner