Notesy Firmowe

Szanowni Klienci,
pragniemy zaoferować Państwu szeroki wybór różnego rodzaju notesów firmowych. Proponujemy notesy książkowe w twardej okładce, w okleinie kalendarzowej, notesy ekologiczne wykonane z surowców wtórnych, notesy z gumką oraz inne notesy we wszystkich formatach. Osobną grupę stanowią indywidualne notesy z okładką i bez. W przypadku tego rodzaju notesów reklamowych, indywidualnie przygotujemy dla Państwa druk okładki oraz środka notesu. Poniżej przedstawiamy przykładowe notesy firmowe z logo zrealizowane przez naszą firmę.

Notes/notatnik A6 firmowy z gumką

Notes posiada 96 kartek w linię lub czystych, możemy także zaoferować notesy firmowe z kartkami w kolorze chamois/ecru. Notes wyposażony jest w elastyczną opaskę do zamykania, dobraną kolorystycznie do koloru notesu oraz zakładkę. Istnieje możliwość zastosowania wielu technik znakowania: nadruk monochromatyczny (tampodruk), pełnokolorowy druk UV, tłoczenie, grawer.

Ekologiczny notes/notatnik A5 w tekturowej okładce

Proponujemy Państwu atrakcyjne notesy firmowe w wydaniu ekologicznym. Notesy wykonane są z przetworzonych surowców i oznaczone symbolem „RECYCLE” W zestawie znajduje się także ekologiczny długopis, który wykonany jest z makulatury oraz biodegradowalnego plastiku. Notes posiada 60 kartek w linie lub gładkich. Kolorowe wykończenia sprawiają, że ekologiczny notatnik A5 prezentuje się stylowo i niebanalnie. Zestaw zapakowany jest w woreczek foliowy. Logo Klienta może zostać naniesione rożnymi technikami.

Ekologiczny notes/notatnik A6 w tekturowej okładce

Atrakcyjny notes ekologiczny w kieszonkowym wydaniu. Notes nadaje się doskonale do sporządzenia notatek, tekturowa okładka sprawia, że pisanie jest możliwe nawet na nierównym podłożu, na przykład w samochodzie. Notes jest bardzo praktyczny także dzięki spirali umożliwiającej łatwe odwracania kartek. Notesy firmowe ekologiczne wykonywane są z surowców wtórnych i są oznaczone symbolem „RECYCLE”. W zestawie znajduje się także tekturowy długopis, którego plastikowe elementy ulegają biodegradacji. Notes zamykany jest za pomocą gumki oraz posiada dobrane kolorystycznie wykończenie. Naniesienie logo jest możliwe za pomocą wielu technik.

Produkty Post-it® - nowy wymiar kreatywności!

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy o wzbogaceniu oferty o gadżety reklamowe Post-it® – jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek konsumenckich na świecie.

Komfort i niezliczone możliwości personalizacji – tak w skrócie można opisać artykuły biurowe Post-it®. Spośród bogatej oferty warto wymienić choć kilka z nich. Są to m.in.:

 • Zestawy z notesami zdobionymi spersonalizowaną okładką w pełnym kolorze nadruku;
 • Arkusze konferencyjne – samoprzylepne, nie niszczące ścian;
 • Karteczki samoprzylepne o nieograniczonej ilości kształtów, od samego początku karteczki Post-it® były produkowane w sposób pro-ekologiczny;
 • Zakładki indeksujące w modnych zestawieniach kolorystycznych – od żywych lub stonowanych kolorów poprzez delikatność czy też dynamikę aż do innowacyjnych wyzwań;
 • Przybory do pisania z dołączonymi kolorowymi zakładkami.

Z produktami Post-it® gadżety reklamowe dla firm staną się naprawdę osobiste. Biurowa rzeczywistość już nigdy nie będzie taka sama. Poniżej prezentujemy przykładowe produkty Post-it®. Nasi doradcy pomogą odkryć pełną gamę artykułów biurowych dla firm i dobrać produkty do Państwa potrzeb.

Poręczny zestaw biurowy z notesem, kalendarzem i arkuszem konferencyjnym

Wyjątkowy gadżet reklamowy, który uczyni pracę łatwiejszą i efektywniejszą. Dzięki licznym możliwościom personalizacji zestaw firmowy doskonale nadaje się na prezent. Na okładce można nadrukować imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz nanieść dowolną grafikę w pełnym kolorze. Dostępne wymiary: A5, A4. Zestaw zawiera:

 • Indywidualną okładkę z opcjami zaprojektowania tekstu, kolorystyki, grafiki, czcionki, układu, możliwość perforacji, wyboru zaokrąglonych narożników, wstążki ozdobnej;
 • Zintegrowany kalendarz ułatwiający planowanie pracy, spotkań, konferencji;
 • Kolorowe zakładki nawigujące, które pomogą szybko odnaleźć potrzebne informacje;
 • Transparentną kieszeń na wizytówki;
 • Arkusz konferencyjny – aż do 96 kartek;
 • Karteczki samoprzylepne;
 • Uchwyt na pióro na życzenie.
Biurowy gadżet reklamowy z opcją zdobienia w pełnym kolorze
Przenośny zestaw biurowy z karteczkami samoprzylepnymi i kalendarzem

Przenośny zestaw biurowy to kolejny gadżet reklamowy dla firm, jednocześnie stanowi ciekawą propozycję na upominek. Niewielki format A6(102 x 149 mm) znakomicie nadaje się do pracy mobilnej – mieści się w kieszeni marynarki lub torebce. Zestaw zawiera:

 • Elegancką 6-stronicową składaną okładkę z nadrukiem w pełnym kolorze;
 • Karteczki samoprzylepne – 100 szt.;
 • Praktyczny pasek na rzep.
Zestaw reklamowy dla firm, możliwość znakowania w pełnym kolorze
Zestaw w twardej oprawie z notesem i zakładkami indeksującymi

Zarówno obie strony okładki, jak i notes można spersonalizować dla osobistych potrzeb z pełnokolorowym nadrukiem reklamowym. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
Dostępne wymiary: A7 (51 x 74,5 mm), A8 (102 x 74,5 mm).

Promocyjny zestaw dla firm, pełen kolor nadruku reklamowego
Notes reklamowy na spirali
Notes z przezroczystą okładką PCV.
Notes promocyjny na czarnej spirali.
Notes z przezroczystą okładką.
Notes A4, zaokrąglone rogi.
Notes reklamowy A6 w okładce zamykanej na magnes

Produkt posiada zestaw różnego rodzaju karteczek, w tym jeden komplet wyrywanych karteczek, jeden komplet żółtych karteczek typu post-it, pięć kompletów wyrywanych karteczek samoprzylepnych w różnych kolorach. Tego typu notesy reklamowe są bardzo przydatne w pracy biurowej. Okładka wykonana jest z kolorowego papieru i występuje w wariancie czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym, czarnym oraz naturalnym brązowym. Na okładce można wykonać nadruk wieloma technikami.

Notesy z zestawem karteczek samoprzylepnych i kolorowymi znacznikami
Notes/ Notatnik A6 w wariancie z kontrastującą gumka oraz okładką wykonaną ze skóry ekologicznej

Czarny notatnik to niezwykle elegancki i trwały produkt, który posiada 80 kartek w linie oraz uchwyt na długopis w kolorze tasiemki do zamykania. Te notesy reklamowe posiadają okładkę doskonale nadająca się do znakowania za pomocą techniki UV, czyli pełno kolorowego druku cyfrowego. Oprócz tego stosowane są inne metody takie jak tampodruk, sitodruk, tłoczenie oraz grawer.

Notesy firmowe w oprawie winylowej
Notesy firmowe indywidualne

Proponujemy notesy firmowe w różnych wariantach, w tym popularny notes klejony A4 lub A5. Notesy klejone możemy wykonać z okładką lub bez. Dlatego też zachęcamy Państwa do zlecenia nam zaprojektowania oraz wydruku notesów firmowych dla Państwa przedsiębiorstwa. Poniżej przedstawiamy Państwu przykłady notatników firmowych wykonanych przez naszą firmę.

Notes klejony A5 z miękką okładką

Pełno kolorowy notatnik, który posiada indywidualnie zaprojektowane kartki oraz okładkę. Notes klejony jest po krótszym boku, okładka otwiera się do góry. Z tyłu notes usztywniony jest za pomocą tekturki. Kolorowa okładka wydrukowana jest na papierze kredowym błyszczący lub matowym oraz zabezpieczona lakierem offsetowym.

Notes klejony A4 z usztywniająca tekturką na spodzie

Ten typ notatnika drukujemy dla Państwa na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu, tak więc nasi Klienci mają pełną dowolność w kreowaniu wyglądu notesu. Może on być w kratę, linię lub być notesem czystym. Dane Państwa firmy zamieszczamy w nagłówku oraz stopce notesu. Często logotyp zamieszczany jest w znaku wodnym na środku notesu. Notes może posiadać dowolną liczbę kartek, najczęściej jest to 50 kartek.

Notes klejony po krótszym boku w zeszytowej okładce

Tego typu notesy firmowe klejone są po krótszym  boku jednakże okładka otwierana jest w sposób podobny do zeszytowej. Ich pełno kolorowa oprawa wykonana jest ze sztywnego papieru kredowego. Dodatkowo okładka uszlachetniona jest błyszczącą lub matową folią, która nadaje jej ekskluzywny i elegancki wygląd. Okładka drukowana jest w pełnym kolorze.

Notatnik A4 klejony po dłuższym boku w oprawie zeszytowej
Notes z gumką na długopis w twardej skóropodobnej oprawie

Prezentowane na stronie notesy firmowe to tylko wybrane propozycje z naszego portfolio.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.