Projekty graficzne

Projekty graficzne jakie tworzymy dla Państwa stanowią atrakcyjne oraz przejrzyste materiały promocyjne. Dbamy przede wszystkim o siłę i wyrazistość przekazu reklamowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi roll-up’y, plakaty reklamowe, kalendarze ścienne, ulotki i broszury reklamowe, notesy firmowe, teczki i wiele innych. Zajmujemy się także składem oraz przygotowaniem do druku. Dlatego też zamawiane materiały mogą stanowić w pełni indywidualne projekty. Klient może dobrać według swoich potrzeb rodzaj np. uszlachetnienia format czy jak w przypadku notesów reklamowych stronę klejenia notatnika lub gramaturę kartek oraz okładki.
Zapraszamy do współpracy!

Roll-up'y

Rollup’y to jedna z najbardziej estetycznych mobilnych form poligrafii reklamowej którą powszechnie stosuje się na wystawach, targach, konferencjach czy większych imprezach gdzie występuje potrzeba promocji produktu lub wydarzenia za pomogą większych form graficznych. Dzięki swojej lekkiej aluminiowej konstrukcji i wysuwanym stopkom rollup jest prosty w obsłudze, nie wymaga większego wysiłku przy rozstawianiu czy przemieszczaniu. Po zwinięciu materiału poligraficznego do wewnątrz aluminiowej kasety jest on skutecznie chroniony przed ewentualnym uszkodzeniem a tym samym pozawala wykorzystywać go wielokrotnie. Kolejną zaletą tego typu konstrukcji reklamowych jest szybka i bezproblemowa wymiana grafiki. Zachęcamy do składania zapytań o nasze rollup’y reklamowe.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to bardzo popularna i ekonomiczna forma reklamy. Kalendarz jako niezbędny element wystroju biur czy gabinetów stanowi doskonały nośnik reklamy. Dzięki stosunkowo dużej powierzchni zadruku można na nich zamieszczać sporą dozę informacji. Nasza firma przygotowuje kalendarze o różnych wymiarach oraz indywidualnie uszlachetniane w zależności od potrzeb Klienta.

Więcej informacji o kalendarzach promocyjnych znajdziecie Państwo na podstronie: optima-reklama.com/kalendarze-reklamowe, gdzie prezentujemy nie tylko kalendarze trójdzielne ale także kalendarze książkowe czy biurkowe.

poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-tokbud-2018
poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-michowianka-2018
poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-dudi-2018
poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-asos
poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-dudi
poligrafia-reklamowa-kalendarze-trojdzielne-nadruk-logo-znakowanie-tokbud
trójdzielny_promocyjny_kalendarz_kaszerowany
trójdzielny_promocyjny_kalendarz
poligrafia_reklamowa_kalendarz_trójdzielny_promocyjny
reklamowy_kalendarz_trójdzielny
kalendarz trójdzielny reklamowy
kalendarz_trójdzielny_reklamowy_główka_wypukła
poligrafia_reklamowa_kalendarz_trójdzielny_reklamowy
poligrafia_reklamowa_kalendarz_trójdzielny_
reklamowy_kalendarz_trójdzielny_poligrafia_reklamowa
kalendarz_trójdzielny_reklamowy_główka_wypukła
Notesy firmowe

Projekty graficzne to nie tylko wielkie formy reklamowe. Do poligrafii zaliczamy także różnego rodzaju notesy, biuletyny teczki konferencyjne czy karteczki w bloczkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą notesów reklamowych.

reklamowy notesy klejony bez okładki A4
notesy klejony bez okładki
notes-notatnik-bez okładki- klejony
Notes z logo
Notatnik firmowy okładka
notes firmowy klejony po krótszym boku w twardej okładce
Teczki
Wizytówki
Foldery i ulotki reklamowe
biuletyn_informacyjny_broszura_ulotka
ulotka_informacyjna_biuletyn_reklamowy
Wycena indywidalna

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.