Smycze reklamowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór smyczy reklamowych wykonywanych różnymi technikami. Do najpopularniejszych należą smycze sublimacyjne, a także smycze sitotransferowe. Oprócz tego oferujemy smycze tkane i odblaskowe.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowe opisy dotyczące każdego rodzaju smyczy, dostępnych szerokości, a także elementów wykończenia, takich jak karabińczyki, końcówki do telefonu, złączki, zapięcia, szekle i inne.
Zapraszamy do składania nam zapytań ofertowych na adres: biuro@optima-reklama.com

Smycze sublimacyjne

Smycze sublimacyjne, są to smycze poliestrowe, drukowane za pomocą sublimacji gazowej. Technika ta pozwala nanieść na smycz dowolną, pełnokolorową grafikę wysokiej rozdzielczości.
Zazwyczaj smycze drukowane są dwustronnie, w przypadku druku jednostronnego druga strona smyczy pozostaje biała.
Zaletą tej metody wykonywania smyczy jest to, że strona wierzchnia i spodnia smyczy mogą mieć różne projekty i zupełnie inne kolory.
Smycze sublimacyjne dostępne są w trzech podstawowych szerokościach:
10 mm, 15 mm, 20 mm.
Na życzenie Klienta możemy również wykonać smycze o szerokości 25 mm.
Smycze mogą posiadać różne zakończenia i dodatki, jak np.: karabińczyk, uchwyt do telefonu, plastikowa lub metalowa złączka, zapięcie na karku i inne.
W kierowanych do nas zapytaniach prosimy wskazać rodzaj interesującego Państwa wykończenia smyczy.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami wykonanych przez nas sublimacyjnych smyczy reklamowych.

Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 10 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 10 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem i uchwytem do telefonu, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem i zapięciem na karku, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 15 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem i plastikową, odpinaną złączką, szerokość 20 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem i plastikową, odpinaną końcówką do telefonu, szerokość 20 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 20 mm
Smycz sublimacyjna z karabińczykiem, szerokość 20 mm
Smycze sublimacyjne naszywane

Ciekawym wariantem reklamowych smyczy sublimacyjnych są smycze podwójne, naszywane. Cieńsza i węższa taśma poliestrowa z nadrukiem reklamowym, zostaje naszyta na grubszą, szerszą taśmę o wybranej przez Klienta barwie. W zależności od życzenia Klienta, możemy zaoferować taśmy spodnie o splocie gładkim lub rypsowym (karbowanym). W wyniku połączenia dwóch rodzajów materiału powstaje atrakcyjna oraz wytrzymała smycz reklamowa.

Smycz podwójna 15mm/20mm naszyta na karbowaną taśmę poliestrową. Dodatki: metalowy karabińczyk oraz plastikowa, rozpinana złączka/klamerka
Smycz podwójna 15 mm/20 mm naszywana na gładka taśmę poliestrową, zakończona metalowym karabińczykiem
Smycze sitotransferowe

Smycze sitotransferowe powstają poprzez naniesienie na gotową, barwną taśmę grafiki, za pomocą prasy do termotransferu. Nadruk na smyczy nie posiada przejść tonalnych i składa się z pojedyńczych barw, wyrażonych wg palety Pantone.
Nadruk sitotransferowy może być naniesiony na taśmy o różnej fakturze i szerokości, stąd duża różnorodność smyczy transferowych. W przypadku smyczy sitotransferowych faktura taśmy spodniej wyraźnie różni się od naniesionej grafiki, która posiada charakterystyczną strukturę farby plastizolowej. Zwykle, w tej metodzie stosuje się nie więcej niż 4 pojedyńcze kolory farby, a przeważnie jest to jeden lub dwa kolory.
W zależności od projektu grafiki, gdy nie występują w nim bardzo drobne elementy, można posłużyć się wyłącznie metodą sitodruku, nanosząc farbę bezpośrednio z sita na taśmę smyczy.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami smyczy wykonanych tą metodą oraz do składania nam zapytań ofertowych dotyczących smyczy sitodrukowych lub sitotransferowych.

Logosmycz sitotransferowa, szerokość 10 mm, zakończona karabińczykiem
Logosmycz sitodrukowa szerokości 20 mm. Dodatkowe elementy: karabińczyk, końcówka do telefonu, plastikowa złączka, zapięcie na karku
Logosmycz sitotransferowa szerokości 15 mm, zakończona karabińczykiem
Logosmycz sitodrukowa szerokości 20 mm. Dodatkowe elementy: karabińczyk, końcówka do telefonu, plastikowa złączka, zapięcie na karku
Smycze odblaskowe

Smycze odblaskowe sitotransferowe to rodzaj smyczy reklamowych, w których logotyp zostaje naniesiony metodą transferu na taśmę odblaskową.
Produkt łączy w sobie zalety smyczy reklamowej i gadżetu odblaskowego. W tym rodzaju logosmyczy taśma odblaskowa jest naklejona na taśmę poliestrową, która występuje w wielu atrakcyjnych kolorach. Smycz może posiadać różne dodatki, np. karabińczyk, końcówka do telefonu, złącza i wiele innych.

Smycz reklamowa odblaskowa 15mm. Dodatkowe elementy: karabińczyk, końcówka do telefonu, zapięcie na karku
Smycze tunelowe

Reklamowe smycze tunelowe nazywane również tubowymi, to ciekawe rozwiązanie na firmową smycz promocyjną. Ten rodzaj smyczy firmowych znakujemy metodą sublimacji co daje dużą swobodę w doborze projektu graficznego. Nadruk reklamowy możemy wykonać dwustronnie, do smyczy można dołączyć standardowe akcesoria jak np. uchwyt do telefonu czy holder na wizytówki. Tunelowa smycz promocyjna zakończona jest metalowym zaciskiem i karabińczykiem.

Smycze tkane

Smycze tkane to rodzaj smyczy reklamowych, w których grafika powstaje w trakcie tkania taśmy. Zatem smycz i widoczna na niej grafika powstają w tym samym czasie. Zaletą tej metody wykonywania smyczy promocyjnych jest jej oryginalny wygląd, jednak stopień skomplikowania wzoru jest ograniczony. Zwykle stosuje się dwa kolory przędzy.
Na wierzchniej stronie smyczy powstaje grafika, natomiast na stronie spondej widać jej lustrzane odbicie, następuje także odwrócenie barw. Częstym wariantem smyczy tkanych są smycze tkane, naszywane na taśmę w pasującym kolorze.

Smycz reklamowa tkana naszywana, z karabińczykiem i dobraną kolorystycznie złączką. Szerokość 15/20 mm
Smycze tkane na okrągło

Smycze tkane na okrągło, zwane także smyczami tunelowymi, wykonywane są poprzez utkanie smyczy, a następnie wypełnienie powstałego tunelu miękkim wypełniaczem. Dzięki takiemu rozwiązaniu smycz zyskuje ciekawy i unikalny wygląd. Jest jednocześnie bardzo praktyczna w użytkowaniu i przyjemna w noszeniu. Tak wykonana smycz posiada dużą elastyczność i sprężystość. Stopień skomplikowania grafiki jest ograniczony, jak w przypadku pojedynczej smyczy tkanej.
Do wykończenia smyczy stosowane są metalowe zaciski.

Smycz tkana na okrągło/ tunelowa z metalowym karabińczykiem i plastikową, odpinaną końcówką do telefonu. Wykończenie za pomocą metalowego zacisku
Smycz tkana na okrągło/ tunelowa z metalowym karabińczykiem i plastikową, odpinaną końcówką do telefonu. Wykończenie za pomocą metalowego zacisku
Inne rodzaje logosmyczy promocyjnych

Dodatkowy rodzaj smyczy promocyjnych, jaki mamy w swojej ofercie stanowią smycze suwakowe, wykonane z zamka błyskawicznego. W tym przypadku logo naniesione jest na uchwyt przymocowany do główki suwaka. Uchwyt wykonany jest z miękkiego PCV, logotyp jest wypukły.
W swojej ofercie posiadamy także smycze reklamowe metalowe, wykonane z grubego łańcuszka. Na końcu smyczy znajduje się odpinany element z końcówką do telefonu. Logotyp naniesiony jest, za pomocą graweru laserowego, na metalową złączkę.

Smycz suwakowa zakończona karabińczykiem
Smycz metalowa z grawerowanym logo
Smycz suwakowa z odpinaną końcówką do telefonu
Dodatki do smyczy

Proponowane przez nas smycze reklamowe mogą posiadać rożne zakończenia. Do najpopularniejszych rodzajów należą karabińczyki i końcówki do telefonu. Można także stosować oba te zakończenia łącznie, przez co smycz staje się bardziej uniwersalna. Innym praktycznym zakończeniem jest holder (etui) na identyfikator lub inny rodzaj karty.
Popularne dodatki stanowią między innymi: metalowe lub plastikowe złączki, dostępne w wielu kolorach, a także plastikowe zapięcia na kark. Innym rodzajem praktycznego wykończenia smyczy reklamowej jest rozciągany ski pass.
Do krótkich smyczy-breloczków często dodaje się duże klamerki – szekle lub kółeczka do przypięcia kluczy.
Prezentowane wykończenia mogą być stosowane do wszystkich rodzajów oferowanych logosmyczy z naszej oferty.

Smycz reklamowa sublimacyjna z metalowym karabińczykiem, końcówką do telefonu i rozpinaną złączką
Smycz reklamowa krótka, zakończona karabińczykiem i szeklą
Smycz sublimacyjna 15 mm z plastikowym holderem na identyfikator
Przykładowe Ceny

Smycz sublimacyjna 10mm
nadruk pełen kolor dwie strony + karabińczyk

500 szt. 1,75 PLN/sztuka
1000 szt.1,35 PLN/sztuka

Smycz sublimacyjna 15mm
nadruk pełen kolor dwie strony + karabińczyk

500 szt. 1,90 PLN/sztuka
1000 szt.1,50 PLN/sztuka

Smycz sublimacyjna 20mm
nadruk pełen kolor dwie strony + karabińczyk

500 szt. 2,00 PLN/sztuka
1000 szt.1,60 PLN/sztuka
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny są cenami netto.
Wycena indywidualna

Prezentowane na stronie smycze reklamowe to tylko wybrane propozycje z naszego portfolio.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.