Blog

Coraz bliżej wiosna...

Coraz bliżej wiosna...

Czekamy na wiosnę!

Zgodzicie się Państwo, że w tym roku czekamy na wiosnę z jeszcze większą niecierpliwością niż zazwyczaj. Oczywisty wpływ ma na to sytuacja pandemiczna, zamknięcie, izolacja i tęsknota za zmianą, za odwilżą. Nie chodzi tylko o zmiany w pogodzie, ale przede wszystkim o powrót do normalności.

                My jako firma działająca w branży upominków reklamowych, także czekamy na zmianę sytuacji i „odmrożenie” naszej branży, które nastąpi, gdy z powrotem zaczną odbywać się imprezy plenerowe, eventy, wydarzenia sportowe, targi i tym podobne okazje do osobistego spotkania i wręczenia upominków firmowych.

              

 

Na szczęście wspólnie z naszymi Klientami znaleźliśmy sposób na dystrybucje gadżetów reklamowych w sposób bezpieczny, bez osobistego kontaktu. Wybraliśmy także produkty, które służą promocji, a jednocześnie są przydatne odbiorcom w nowej sytuacji, w jakiej się znaleźli, takie jak przydatna w pracy zdalnej podkładka pod mysz czy maseczki reklamowe z logo.

               

Teraz jednak chcemy zwrócić Państwa uwagę na gadżety reklamowe związane z okresem wiosenno-letnim, które zachęcą Państwa klientów do korzystania z Waszych usług w nadchodzącym sezonie. Na szczęście niezależnie od pandemii zbliża się czas spacerów, wycieczek rowerowych, aktywności na świeżym powietrzu, do których już teraz możemy się przygotowywać. Wybierając się na wycieczkę warto mieć ze sobą nowoczesny i praktyczny bidon z wodą oraz sportowy plecak i modny kaszkiet.

To wszystko i znacznie więcej znajdą Państwo w naszej nowej ofercie gadżetów wiosennych, na których zamieścimy Państwa logo.