Recenzja żelowej podkładki pod mysz

Recenzja żelowej podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz z żelową podpórką najczęściej spotykane na rynku detalicznym cieszą się dużym powodzeniem wśród użytkowników ze względu na swoją ergonomiczną budowę. Dostępne są również wersje z piankową podpórką, niestety nie spełnia do końca ona swojej funkcji. Od jakiegoś czasu możemy spotkać żelowe podkładki na rynku gadżetów promocyjnych (B2B) ale jak wyglądają ich walory "promocyjne" i użytkowe?

Podkładki pod mysz jako gadżet firmowy to doskonały pomysł dla wielu firm. Pole, po którym porusza się myszka jest optymalne i sprawdza się z każdym jej rodzajem, bez względu na to, jaką mamy naniesioną grafikę reklamową.

Najważniejszym elementem budowy takiej podkładki jest żelowa podpórka, która odciąża nasz nadgarstek podczas kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Często zdajemy sobie z tego sprawę dopiero jak "przesiądziemy się" ze zwykłej podkładki. Na początku korzystania może wydawać  się to nieco dziwne, że mamy "coś jeszcze" pod ręką, ale na dłuższą metę - sprawdza się znakomicie.

Nadruki promocyjne tutaj mamy kilka opcji; nadruk pełen kolor na specjalnej powierzchni, nadruki w 1-3 kolorach wg palety PANTONE, zadruk pełen kolor całej powierzchni użytkowej na podkładkach białych. Całość możemy dopełnić zadrukiem opakowania w postaci blistra.

Istotną cechą każdej podkładki pod mysz jest jej funkcjonalność podobnie jest w przypadku gadżetów reklamowych. Żelowe podkładki promocyjne spełniają swoją funkcję jeżeli chodzi o poruszanie się po nich myszki, aby tak mogło się stać, musimy mieć odpowiednią powierzchnię nie tylko na wierzchu ale i pod spodem.

Każda podkładka, dostarczana jest z folią ochronną, która po zdjęciu odsłania antypoślizgową, gumową powierzchnię, dzięki której, produkt doskonale przylega do każdego podłoża.

Przy każdej akcji promocyjnej, oprócz walorów estetycznych i praktycznych naszych gadżetów, warto zwrócić uwagę na kwestie dystrybucji. Podkładki reklamowe możemy otrzymać w dwóch opcjach pakowania: woreczek lub blister. Każda ma swoje wady i zalety: efektowne i bezpieczne.

Pakowanie podkładek w blister sprawia że całość wydaje się "zamknięta". Przy tym sposobie pakowania mamy dwie opcje; jedna to blister standard, gdzie mamy zawarte tylko informacje o produkcie (jest też wersja noname), druga opcja to indywidualny blister z własnym projektem. W jednym kartonie tak spakowanych podkładek mieści się 100 sztuk, układa się je naprzemiennie góra-dół co daje zwartą zawartość przesyłki, gotową wyruszyć w daleką drogę do klienta.

Pakowanie w woreczek podkładek z nadrukiem jest po prostu tańsze, płacimy mniej za konfekcję i mniej za transport. W jednym kartonie zmieści się 200 sztuk podkładek w woreczkach. Minusem jest to, że podczas transportu, łatwiej jest o uszkodzenie towaru oraz sam produkt wygląda mniej efektownie.

            

Moim zdaniem żelowe podkładki pod mysz z nadrukiem firmowym to świetna opcja dla tych, którzy szukają praktycznego gadżetu dla firm z wieloma opcjami personalizacji.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę poświęconą tylko podkładkom podkladki24.pl

Paweł C.