Długopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym

Estetyczne długopisy metalowe z dowolnym laserowym grawerem budują pozytywny odbiór firm, są wręcz jak magnes towarzyski. Jednocześnie dodają osobistej motywacji do działania. Lekko błyszczące, w różnych kształtach mogą być z powodzeniem przeznaczone się dla poważnych kontrahentów. Produkty odznaczają się nie tylko estetyką, ale i wytrzymałością, dzięki zastosowaniu metalowej obudowy. Fantastycznie sprawdzają się jako użyteczne gadżety reklamowe z gracją promujące hasła firmy.

Długopisy Cosmo

Popularny długopis reklamowy, którego zaletą jest bardzo szeroka gama kolorystyczna. Jest wykonany z aluminium i posiada dwa ozdobne, chromowane ringi. Model promocyjny Cosmo znakowany jest najczęściej za pomocą grawera laserowego, ale można stosować także tampodruk oraz nadruk UV w pełnym kolorze. Cosmo to praktyczny gadżet dla Państwa firmy, a także do obdarowywania klientów i kontrahentów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala idealnie dobrać produkt do kolorów reprezentujących Państwa firmę lub produkt. Model Cosmo to wysokiej jakości długopis, który posiada wymienny wkład dostępny w kolorze niebieskim lub czarnym.

Kolorowy korpus, metalowy klip
Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym logo nadruk znakowanie
Aluminiowy długopis reklamowy z możliwością grawerowania laserowego
Kolorowy korpus, metalowy klip #2
Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym dla firm cosmo
Długopisy Cosmo w najlepszej cenie. Bogaty wybór kolorów
Długopisy Cosmo slim

Cosmo SLIM odznacza się atrakcyjnym i eleganckim wyglądem oraz niską ceną. Ten metalowy, cienki długopis zapewnia komfort pisania. Cosmo SLIM w połączeniu z trwałym znakowaniem za pomocą techniki laserowej powodują, że ten model doskonale sprawdza się w działaniach reklamowych.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym grawerowanie laserem slim dla firm
Cosmo SLIM połączeniu z trwałym znakowaniem za pomocą techniki laserowej powodują, że długopis ten doskonale sprawdza się w działaniach reklamowych.
Długopis X3.1

Niebanalny model X3.1 odznacza się oryginalnym, diamentowym wzorem oraz metalowym klipem. Dołączony jest do niego niemiecki wkład Dokumental® (długość pisania ok. 1200m), piszący na niebiesko. Atutem jest też kulka TC gwarantująca wygodę prowadzenia pisma.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym dla firm metalic x3
Długopis Rubberyl

Delikatny, gumowany długopis metalowy z wkładem piszącym na niebiesko. Jest możliwość zamieszczenia logotypu pod klipsem.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym dla firm guma
Długopis Slim

Lekki, smukły model Slim wykonany z metalu i zaopatrzony w niebieski wkład. Możliwe jest zamieszczenie logotypu pod klipem.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym dla firm slim
Długopisy Havana

Aluminiowy długopis z metalowym klipem oraz mechanizmem push button, skręcane krążki dla jeszcze lepszego wyglądu oraz niebieski wkład.

Znakowanie reklamowe na korpusie możliwe za pomocą grawera laserowego.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym logo nadruk znakowanie upominek grawer
Aluminiowy długopis z metalowym klipem z możliwością znakowania reklamowego
Długopisy Beneta

Stylowy model aluminiowy z chropowatą powierzchnią, wykonany z glinu.

Możliwość znakowania reklamowego na korpusie możliwe jest za pomocą grawera laserowego lub metodą tampodruku.

To bardzo efektowny gadżet reklamowy z opcją znakowania za pomocą tampodruku lub grawera.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym gift nadruk tampodruk logo grawer laser
Efektowny długopis reklamowy z opcją znakowania za pomocą tampodruku lub grawera.
Długopisy Kalipso

Praktyczny model KALIPSO odznacza się estetyczną metalizowaną i chromowaną powierzchnią. Posiada 3 ringi oraz duży wkład niebieski, zapewniający wygodę pisania. Dobrym rozwiązaniem jest skompletowanie tego długopisu z ołówkiem w tym samym modelu, również dostępnym w naszej ofercie. Możliwe jest grawerowanie laserowe na obudowie.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym nadruk dla firm logo
Długopisy Gelle

Model GELLE prezentuje się elegancko, a przy tym zapewnia wygodę podczas pisania. Obudowa wykonana została z metalu i posiada chromowane lub złocone wykończenia. Długopis zaopatrzony jest w prosty w obsłudze mechanizm typu twist oraz cienki, żelowy wkład o grubości 0,5 mm, gwarantujący wygodę pisania bez efektu rozmazywania.

Dlugopisy metalowe ze znakowaniem reklamowym gift nadruk tampodruk logo grawer laser firma prezent gift

Obok długopisów metalowych z nadrukiem reklamowym w naszej ofercie znajdą Państwo szereg innych artykułów piśmienniczych dla firm.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

Wyślij zapytanie