Kalendarze biurkowe

Kalendarze, to doskonały nośnik informacji i reklamy. Towarzysząc nam przez cały rok są niezastąpione nie tylko w biurach. W zestawieniu z niebanalną grafiką, kalendarze biurkowe stanowią połączenie aspektu użyteczności i estetyki, a zawarte na ich kartach informacje są zawsze pod ręką.

Kalendarz piramidka

Proponujemy Państwu wykreowane od podstaw indywidualne kalendarze biurkowe w formie piramidki. Możemy zaoferować kalendarze na biurko, które posiadają indywidualnie zaprojektowane plecki, a także karty kalendarza. Mogą one zawierać logo i inne informacje związane z Państwa firmą. Kalendarze indywidualne drukujemy już od nakładu 50 szt., z przyjemnością wykonamy oryginalny projekt kalendarza na biurko dla Państwa firmy.

kalendarz-biurkowy-reklamowy
Kalendarz biurkowy 12-kartkowy
kalendarz biurkowy z kolorowymi karteczkami indeksujacymi

Kalendarze biurkowe w formie piramidki w oprawie z tworzywa sztucznego. Okleina posiada delikatną fakturę. Kalendarze wyposażone są w trzy zestawy karteczek samoprzylepnych w różnych rozmiarach, a także zestaw kolorowych karteczek indeksujących. Przejrzyste kalendarium przedstawia bieżący miesiąc oraz pomniejszony widok miesiąca poprzedniego i następnego. Zaznaczone są na nim imieniny, święta a także numery tygodni. Nadruk o powierzchni około 300 mm x 100 mm zamieszczony zostanie z tyłu kalendarium. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych dotyczących tego produktu.

Kalendarz biurkowy pionowy

Model z odwracanymi kartami, posiada 56 stron zawierających tygodniowe kalendarium z miejscem na notatki. Dzięki pionowemu układowi, kalendarz zajmuje małą powierzchnię na biurku, jednocześnie posiadając dużo miejsca na notatki. Te praktyczne kalendarze biurkowe mają miejsce na reklamę w dolnej części plecków, pod kalendarium. Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk. Zapraszamy do wysyłania zapytań ofertowych.

kalendarz biukrkowy reklamowy pionowy
Kalendarz biurkowy 64 - kartkowy
kalendarz biurkowy reklamowy

Kalendarz 64-kartkowy to model, który posiada przejrzyste karty zamieszczone w układzie tygodniowym. Pod każdą datą znajduje się przestrzeń na notatki, natomiast kartki kalendarza drukowane są na eleganckim kremowym papierze. Tego rodzaju kalendarze biurkowe dostępne są w oprawach drukowanych (indywidualnych) lub skóropodobnych. Dodatkowo model posiada praktyczny zestaw samoprzylepnych karteczek. Zachęcamy do wycen tego produktu.

Biuwary - Planery na biurko
biuwar-planer
podkładka-kalendarze-biurkowe
biuwar_2016

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.