Kalendarze książkowe 2020

    Kalendarze książkowe są niezbędnym narzędziem pracy a zarazem doskonałym sposobem na promocję firmy. Dzięki różnym rodzajom opraw i bloków oraz wielu opcjom dodatkowym są one wysoce spersonalizowane. W naszej ofercie znajdują się kalendarze dzienne i tygodniowe w formatach A4, B5, A5, B6, A6 oraz w wersjach kieszonkowych.

    Wśród kilkuset różnorodnych opraw są okładki jednolite, dwukolorowe, przeszyte, z fakturą, z praktyczną gumką oraz wiele innych. Istotnym elementem są wzmocnione krepą bloki wykonane z bardzo dobrej jakości papieru w kolorze białym lub chamois.

    Wielojęzyczne kalendaria drukowane są dwukolorowo, szaro-bordowo lub szaro-niebiesko oraz wzbogacone są elegancką kapitałką i tasiemką. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest bogata część informacyjna, w której w zależności od modelu znajdują się m.in.: numery kierunkowe, jednostki miar i wag, notes teleadresowy, oświadczenie o zdarzeniu drogowym, kalendarz stuletni i wiele innych. W większości egzemplarzy umieszczone są także mapy Europy i Polski. Aby kalendarze książkowe były niepowtarzalne, proponujemy także opcje dodatkowe, takie jak tłoczenie, personalizacja, okucia narożników, wycięte registry czy na przykład wklejki. Istnieje również możliwość wykonania indywidualnego projektu okładki.

   Kalendarze książkowe z logo bez wątpienia będą znakomitą wizytówką każdej firmy.

Linia BIZNES
Kalendarz A4 tygodniowy

Stylowy kalendarz dostępny w ponad 80 różnych oprawach. Elegancji dodaje mu szaro-bordowy druk na papierze chamois oraz precyzyjne obszycie okładki. Dużym atutem jest także bogata część informacyjna.

Kalendarz A4 tygodniowy notesowy

Ciekawe i wygodne rozwiązanie, czyli notes i kalendarz w jednym. Na lewej stronie znajduje się tygodniowe kalendarium, prawa strona zadrukowana jest w kratkę. Różne kolory opraw, perforowane narożniki oraz kremowa tasiemka nadają całości oryginalnego wyglądu.

Kalendarz A4 dzienny

Kalendarz dzienny dostępny jest w wielu różnokolorowych oprawach z obszyciem. Przejrzyste kalendarium, część informacyjna oraz kolorowe mapy składają się na praktyczny blok, który umieszczony w eleganckiej oprawie z logo tworzy spersonalizowany nośnik reklamowy.

Kalendarz B5 tygodniowy

Kalendarz tygodniowy drukowany na eleganckim papierze chamois przypomni o każdej ważnej dacie. Precyzyjne wykończenie oprawy oraz kremowa tasiemka i kapitałka to istotne detale, które dodają całości szczególnego wyglądu. Tłoczone logo sprawi natomiast, że kalendarz będzie niepowtarzalny i ciekawy.

Kalendarz B5 dzienny

Wersja dzienna to idealne rozwiązanie dla osób planujących dużą ilość spotkań oraz wyjazdów. Pięciojęzyczne kalendarium, bogata część informacyjna, elegancki szaro-bordowy druk oraz duży wybór opraw to tylko kilka z wielu atutów tego kalendarza.

Kalendarz A5 tygodniowy

Wariant tygodniowy A5 to doceniany przez wielu kalendarz z oprawami w odcieniach brązu, czerwieni oraz czerni. Blok wykonany z papieru chamois idealnie współgra z kremową tasiemką oraz kapitałką. Kalendarz dostępny jest w wersji klasycznej lub z praktyczną czarną gumką.

Kalendarz A5 tygodniowy notesowy

Notes i kalendarz w jednym – na lewej stronie dwukolorowe kalendarium, na prawej miejsce na notatki. Niezwykle praktyczny blok wykonany z papieru chamois dostępny jest w kilkunastu eleganckich, obszytych oprawach.

Kalendarz A5 dzienny

Dzienny kalendarz w formacie A5 dostępny jest w ponad 100 różnych oprawach. Wśród nich są okładki gładkie, z fakturą, jednolite, dwukolorowe, przeszyte oraz wiele innych. Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość tłoczenia logo sprawia, że każdy kalendarz jest wyjątkowy i indywidualny.

Kalendarz B6 dzienny

Kalendarz drukowany jest dwukolorowo na papierze chamois. Dzięki bogatej części informacyjnej i wielu wersjom opraw, jest interesującym nośnikiem promocyjnym. Tłoczone na oprawie logo bez wątpienia nie umknie niczyjej uwadze.

Kalendarz A6 tygodniowy

Niezwykle poręczny kalendarz A6 to wersja dla osób preferujących kompaktowe rozwiązania. Szaro-bordowe kalendarium wydrukowane na papierze chamois oraz beżowe detale tworzą bardzo ciekawą i spójną całość.

Opcje dodatkowe
Tłoczenie logo na okładce

Opcje dodatkowe przy zakupie kalendarzy jest możliwośćwytłoczenia logo na okładce. Wymiar pola,na którym w wersji podstawowej powinno się zmieścić logo wynosi 30cm². Poniżej umieszczono przykład wytłoczonego logo matrycą o powierzchni do 30cm². Istnieje możliwość zaprojektowania większego logo. W takim wypadku matryca liczona będzie jako wielokrotność 30cm², tj. 60cm², 90cm² itd.

Wycięte registry

W każdym kalendarzu w standardzie registry są tylko nadrukowane.
Na życzenie klienta istnieje możliwość wycięcia registrów dwurzędowych (nie dotyczy kalendarza A6 kieszonkowego).

kalendarze-ksiazkowe-wyciete-registry-reklamowe-promocyjne

Okucia srebrne i złote

Na życzenie istnieje możliwość założenia metalowych narożników w kolorze srebrnym lub
złotym).

kalendarz-ksiazkowy-okucia
Metalowa blaszka z miejscem na logo lub napis

Na życzenie istnieje możliwość zamocowania metalowej blaszki, zaciskanej na prawej, dolnej
lub górnej krawędzi kalendarza o wymiarach: kwadrat 2,5×2,5 cm oraz prostokąt 0,8 x 5,5
cm.
Blaszki są dostępne w wersjach kolorystycznych złotym i srebrnym. Możliwość znakowania
przy użyciu lasera CO2.

kalendarze-ksiazkowe-metalowa-blaszka-logo-napis-nadruk
Personalizacja

Personalizacje wykonujemy techniką laserową.

kalendarze-ksiazkowe-personalizacja-reklamowe-promocyjne
Tekturowe pudełka na kalendarz

Tekturowe pudełka na kalendarz

kalendarze-ksiazkowe-opakowania-reklamowe-promocyjne
Wklejki

Opcje dodatkowe przy zakupie kalendarzy jest możliwość wytłoczenia logo na okładce. Wymiar pola,na którym w wersji podstawowej powinno się zmieścić logo wynosi 30cm². Poniżej umieszczono przykład wytłoczonego logo matrycą o powierzchni do 30cm². Istnieje możliwość zaprojektowania większego logo. W takim wypadku matryca liczona będzie jako wielokrotność 30cm², tj. 60cm², 90cm² itd.

kalendarze-ksiazkowe-wklejka-reklamowe-promocyjne

Kalendarze z sentancjami

Kalendarz A5 Elegant

To wyjątkowy model kalendarza książkowego, który jest produktem premium w naszej ofercie kalendarzy. Model A5 Elegant drukowany jest na papierze chamois (ecru), posiada niezwykle atrakcyjną szatę graficzną, perforowane narożniki oraz zaokrąglone rogi bloku i oprawy. Oprawa wykonana jest natomiast z okleiny typu Nebraska, która dodatkowo posiada efektowne obszycie. Elementem wyróżniającym ten kalendarz są zamieszczone w nim sentencje – „złote myśli”, które znajdują się na każdej jego rozkładówce. Wzbogacają one całość, a nabywcę mogą pokrzepić, wprawić w refleksyjny nastrój lub rozśmieszyć.

Kalendarz A4 Manager

Niezwykle elegancki kalendarz książkowy wyróżniający się niepowtarzalnym układem. Zaprojektowany został w oryginalny sposób: na jednej stronie prezentowane są dwa dni, natomiast poniedziałek jest na osobnej stronie wraz z planem całego tygodnia. Ten niepowtarzalny kalendarz posiada piękne i życiowe sentencje, a także inne ciekawe dodatki.
Występuje w czterech, pięknie wykończonych oprawach.

Indywidualny projekt graficzny oprawy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kalendarze książkowe z indywidualnie zaprojektowaną grafiką okleiny. Tego typu kalendarze mogą być zaopatrzone w dowolnie wybrany blok.

kalendarz_ksiażkowy_A5_indywidalny_projekt_okładki

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.