Zestawy piśmiennicze

Zestawy piśmiennicze z logo to eleganckie i funkcjonalne gadżety promocyjne. Ze względu na duży wybór rodzajów, kolorów oraz wzorów, istnieje możliwość doboru zestawu do firmowej kolorystyki oraz własnych preferencji.

W swojej ofercie posiadamy ciekawe zestawy piśmiennicze z Kolekcji Millenium jak także eleganckie produkty marek Sheaffer, Mark Twain, Ferraghini, Parker oraz Waterman. Wśród nich znajdują się komplety zawierające pióra wieczne, długopisy oraz ołówki automatyczne. Każdy zestaw piśmienniczy zapakowany jest w etui wykonane z metalu, tworzywa, skóry naturalnej bądź ekologicznej.

Logo może zostać naniesione zarówno na etui, jak także na poszczególnych częściach zestawu. Technika znakowania dostosowana zostanie do materiału, z jakiego wykonany jest produkt. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi niżej zestawami piśmienniczymi.

Zestaw piśmienniczy w etui ze skóry ekologicznej

Funkcjonalny zestaw piśmienniczy składający się z długopisu i ołówka z mechanizmem wciskanym. Całość uatrakcyjniają chromowane wykończenia oraz dopasowane kolorystycznie zamykane na magnes etui z ekoskóry. Istnieje możliwość naniesienia logo na etui oraz materiałach piśmienniczych.

Zestaw piśmienniczy w etui z ekoskóry
ołowek i długopis z logo-biały
ołowek i długopis z logo-niebieski
ołowek i długopis z logo-czerwony
ołowek i długopis z logo-czarny
Zestaw piśmienniczy w metalowym etui

Ciekawy zestaw piśmienniczy składający się z długopisu oraz ołówka automatycznego. Całość zapakowana jest w dopasowane kolorystycznie metalowe etui z piankowym wypełnieniem. Logo można umieścić zarówno na etui, jak także na elementach piśmienniczych.

zestaw piśmienniczy w metalowym etui-biały
zestaw piśmienniczy w metalowym etui-zółty
zestaw piśmienniczy w metalowym etui-zielony
zestaw ołówek długopis metalowy -zielony
zestaw piśmienniczy w metalowym etui-czerwony
zestaw piśmienniczy w metalowym etui-niebieski
Zestawy piśmiennicze w etui ze skóry ekologicznej

Zestaw piśmienniczy TEXAS

Elegancki zestaw piśmienniczy składający się z długopisu z mechanizmem przekręcanym oraz pióra kulkowego. Materiały piśmiennicze wykonane są z metalu i posiadają ciekawe chromowane wykończenia. Zestaw zapakowany jest w czarne etui ze skóry ekologicznej oraz ozdobne pudełko. Istnieje możliwość wytłoczenia, wygrawerowania bądź nadrukowania logotypu.

Elegancki zestaw piśmieniczy dwu elementowy
komplet- piśmienniczy-dwuelementowy
Zestaw piśmienniczy w etui z ekoskóry pakowany w eleganckim pudełku

Zestaw piśmienniczy VISCOUNT

Przykuwający uwagę zestaw piśmienniczy składający się z długopisu oraz cienkopisu. Etui oraz korpusy artykułów piśmienniczych wykonane są ze skóry ekologicznej z kontrastującymi przeszyciami. Istnieje możliwość naniesienia logotypu.

komplet piśmienniczy-pióro-długopis-zamykane etui-ekoskóra-zamykane na zamek
komplet piśmienniczy-cienkopis-długopis-zamykane etui-ekoskóra-zamykane na zamek

Zestaw piśmienniczy LEDUXO

Efektowny zestaw piśmienniczy, w skład którego wchodzi długopis z niebieskim wkładem oraz piszący na czarno cienkopis. Wykonane z ekoskóry ciekawe etui nadaje całości intrygującego wyglądu. Logo może zostać naniesione zarówno na etui, jak także na materiałach piśmienniczych.

zestaw piśmienniczy-ekoskóra
zestaw piśmienniczy-cienkopis-długopis
zestaw piśmienniczy-ekoskóra-etui

Zestaw piśmienniczy CLASSY

Interesujący zestaw piśmienniczy składający się z piszącego na czarno długopisu i cienkopisu. Etui wykonane jest z ekoskóry z białymi przeszyciami. Istnieje możliwość umieszczenia logo na materiałach piśmienniczych oraz na etui.

zetaw piśmieniczy w etui z ekoskóry
zestaw piśmienniczy-pióro-długopis
zestaw piśmienniczy-pióro-długopis-zamykane etui
Zestawy piśmiennicze z piórem wiecznym

Zestaw piśmienniczy SIGMA

Elegancki zestaw piśmienniczy, w skład którego wchodzi piszący na niebiesko długopis oraz pióro. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-sigma

Zestaw piśmienniczy OMEGA

Przykuwający uwagę zestaw piśmienniczy składający się z długopisu oraz pióra. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-omega

Rodzaje opakowań dla powyższych zestawów

 

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-genius-1
zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-genius-2
Zestawy piśmiennicze COSMO

Zestaw piśmienniczy COSMO SLIM – długopis i ołówek w etui

Elegancki zestaw piśmienniczy składający się ze smukłego długopisu i ołówka. Materiały piśmiennicze wykonane są z aluminium i posiadają dwa ozdobne ringi. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-cosmo-slim

Zestaw piśmienniczy COSMO – długopis i ołówek w etui

Ciekawy zestaw piśmienniczy, w skład którego wchodzi długopis i ołówek. Materiały piśmiennicze wykonane są z aluminium i posiadają dwa ozdobne ringi. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-etui-cosmo-2

Zestaw piśmienniczy COSMO – długopis i pióro w etui

Efektowny zestaw piśmienniczy składający się z piszącego na niebiesko długopisu i pióra. Materiały piśmiennicze wykonane są z aluminium i posiadają dwa ozdobne ringi. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-etui-cosmo-3

Zestaw piśmienniczy COSMO – długopis, ołówek i pióro w etui

Trzyelementowy zestaw piśmienniczy składający się z długopisu, ołówka oraz pióra. Materiały piśmiennicze wykonane są z aluminium i posiadają dwa ozdobne ringi. Istnieje możliwość wyboru etui spośród przedstawionych poniżej. Logo naniesione będzie na materiałach piśmienniczych bądź na etui.

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-etui-cosmo-6

Rodzaje opakowań dla powyższych zestawów

 

zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-cosmo-3
zestawy-pismiennicze-reklamowe-promocyjne-tanie-grafika-napis-artykul-material-firmowe-projekt-prezent-upominek-podarunek-gift-pamiatka-zdobienie-logo-nadruk-znakowanie-grawer-dlugopis-olowek-pioro-roller-etui-cosmo-4

Prezentowane na stronie reklamowe zestawy piśmiennicze to tylko wybrane propozycje z naszego portfolio.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.