Agencja Reklamowa Optima

Jesteśmy agencją reklamową z Lublina, kierującą swoją ofertę do Klientów korporacyjnych z całej Polski. Nasze atuty to doświadczenie, doskonała znajomość rynku oraz szeroka gama oferowanych produktów.

Dostarczamy naszym klientom wszelkie niemedialne narzędzia promocyjne, takie jak gadżety reklamowe dla firm, materiały poligraficzne, odzież promocyjną i wiele innych.

o-nas-gadzety-reklamowe-promocyjne-tanie-firmowe-materialy-logo-nadruk-znakowanie-zdobienie-grafika-banner-1

Gadżety reklamowe dla firm

Dzięki rozbudowanej bazie dostawców, nasza oferta jest szeroka i różnorodna. Oferujemy zarówno gotowe artykuły, jak także materiały wykreowane od podstaw. Stale poszerzamy naszą bazę produktów, proponując naszym klientom nowoczesne i oryginalne rozwiązania.

Wykonujemy znakowanie wszystkimi dostępnymi technikami, takimi jak: tampodruk na przedmiotach plastikowych, grawer na metalu oraz sitodruk, termotransfer i haft komputerowy na materiałach tekstylnych.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia każdorazowo prezentujemy wzory proponowanych materiałów. Klient może ocenić, wypróbować i sprawdzić dowolny produkt przed dokonaniem zamówienia, wykonujemy także próbne nadruki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

null

Poligrafia

Proponujemy Państwu wysokonakładowy druk offsetowy oraz niskonakładowy druk cyfrowy. Drukujemy we wszystkich, również niestandardowych formatach. Oprócz katalogów, plakatów, ulotek i kalendarzy wykonujemy także standy, stojaki na ulotki oraz opakowania tekturowe.

Tworzymy projekty wszelkich materiałów graficznych, zajmujemy się także składem oraz przygotowaniem do druku. Wykonujemy również zdjęcia reklamowe.

null

Odzież reklamowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment odzieży promocyjnej, zarówno ogólnego użytku (t-shirty, polary, czapeczki itp.), jak również odzież specjalistyczną (fartuchy medyczne, odzież do branży gastronomicznej, peleryny fryzjerskie i wiele innych).

Dystrybuujemy odzież wielu znanych marek, takich jak: Fruit of the Loom, Hanes, czy Promostars.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na adres biuro@optima-reklama.com
Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
Oferujemy pełną obsługę, zapewniamy doradztwo oraz fachową pomoc.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-indywidualne-podejscie
Indywidualne podejście

Do każdego naszego Klienta oraz jego oczekiwań podchodzimy w sposób indywidualny, elastycznie dopasowując naszą ofertę i system pracy do szczególnych wymagań. Jesteśmy w stanie sprostać naprawdę wysokim oczekiwaniom.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-szybkie-dzialanie
Szybkie działanie

Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego na wszelkie, kierowane do nas zapytania ofertowe odpowiadamy niezwłocznie, a powierzone nam zadania realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. Na bieżąco informujemy także Klientów o postępach prac.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-profesjonalna-obsluga
Profesjonalna obsługa

Na pytania naszych Klientów odpowiadamy w sposób rzetelny i wyczerpujący, przedstawiając wszelkie możliwe warianty rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy służyć naszym Klientom radą i profesjonalną pomocą.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-bogata-oferta
Bogata oferta

Świadczymy szeroki wachlarz usług oraz, dzięki dużej liczbie źródeł dostaw, prezentujemy naszym Klientom naprawdę szeroką gamę produktów.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-najwyzszy-poziom
Najwyższy poziom

Dbamy o to aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie sprawdzone, dobre jakościowo produkty.

agencja-reklamowa-gadzety-promocyjne-logo-nadruk-znakowanie-firmowe-tanie-niskie-ceny
Gwarancja niskich cen

Dzięki ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, możemy zagwarantować naszym Klientom sprawdzone produkty w konkurencyjnych cenach. Zawsze też możemy dopasować nasze propozycje do określonego budżetu.