Torby reklamowe

W ostatnich czasach możemy zauważyć, że coraz więcej osób nosi ze sobą siatki na zakupy. Jest to z pewnością pozytywny efekt, bowiem dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska. W naszej firmie również proponujemy unikalne, promocyjne torby:
– papierowe,
– tekstylne,
– foliowe.

Dlaczego unikalne? To proste – na każdej z nich możemy wykonać dowolny nadruk reklamowy. Wykonujemy je kilkoma technikami (m.in. w zależności od materiału), stosując grafiki czy napisy, przesłane nam przez klienta.

Zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas produkty były solidnie wykonane i wytrzymały wiele zakupów. Należy bowiem pamiętać, że każda torba reklamowa stanowi nośnik reklamy, skuteczny tak długo, jak będzie wykorzystywany.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą modeli papierowych, foliowych oraz tekstylnych!

Torby papierowe

Jednym z najbardziej ekologicznych produktów tej kategorii są oferowane przez nas, wytrzymałe torby papierowe. Są one wykonane z grubej celulozy, odpornej na przebicie czy rozerwania. Specjalna technika mocowania uchwytów chroni przed zerwaniem siatki. Oczywiście każda z nich posiada konkretną ładowność, o której należy pamiętać. Tylko wtedy produkt ten będzie służył przez długi czas.

torba-reklamowa-papierowa

Torby tekstylne

Kiedyś siatki służyły wyłącznie do tego, by przenieść zakupy do domu. Dzisiaj natomiast wiele osób zwraca uwagę również na ich wygląd. Dlatego przygotowaliśmy bogaty wybór toreb tekstylnych, wykonanych z filcu, bawełny bądź juty, na których można stworzyć dowolny nadruk, chociażby logo Twojej firmy. Szeroki wybór kolorów, wzorów i wymiarów gwarantuje, że będziesz mógł zamówić produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Torby reklamowe-promocyjne

Torby foliowe

Wśród siatek, przeznaczonych do noszenia zakupów najbardziej popularne są bez wątpienia torby foliowe. Wyróżniają się one wytrzymałością, estetycznym wyglądem, jak również szerokimi możliwościami indywidualnej konfiguracji. Produkty te wykonane są z solidnych materiałów, odpornych na przebicie, zerwanie czy rozciąganie. Oferujemy różne kolory oraz wzory (np. uszy wycięte bądź doczepiane).

torba-reklamowa-plastikowa